(24/7) 1-800-373-600
מחשוב ענן

מחשוב ענן לעסקים

יעוץ ושירות Pre-Sale חינם ללקוחות מחשוב ענן – 1-800-373-600

 

מחשוב ענן VMware/Linux

החל מ-99₪ לחודש (כולל מע"מ)
שטח דיסק בסיסי לבחירת הלקוח – 100GB SATA / 25GB SSD
1GB RAM זכרון – עד 32GB לשרת | ליבת CPU אחת – עד 32 ליבות לשרת!
ניתן להתקין מבחר הפצות לינוקס על השרת כגון CentOS, RedHat, Debian או Ubuntu וכן מבחר ממשקי ניהול מבית cPanel, Plesk או DirectAdmin. מחשוב ענן לעסקים מבוסס לינוקס עומד כיום לרשותך במבחר קונפיגורציות, מערכות הפעלה והפצות. אנו מציעים שרותי ניהול לשרתים, פיוורוול, גיבויים ויעוץ בנושאי אבטחת מידע ושיפור ביצועיים. ניתן לשלב מספר יחידות מחשוב ענן ליצירת סביבה חזקה ומאורגנת היטב לאפליקציות עסקיות שונות.

 

מחשוב ענן VMware/Windows

החל מ-149₪ לחודש (כולל מע"מ)
שטח דיסק בסיסי לבחירת הלקוח – 100GB SATA / 50GB SAS 15K / 25GB SSD
1GB RAM זכרון – עד 32GB לשרת | ליבת CPU אחת – עד 32 ליבות לשרת!
תמיכה מלאה למערכת ההפעלה Windows 2012 ברמת הוירטואליזציה, אפשרות להתקנת מבחר תוכנות שרת, מסדי נתונים MS-SQL/MySQL, ממשק ניהול Plesk 12 מתקדם, גיבויים ושרותי ניהול של צוות סיסטם מנוסה ומקצועי. ניתן לרכוש חשבון VPN מבוסס דפדפן (SSL) לחיבור בטוח מכל מקום בעולם וכן שרותי פיירוול מתקדמים כולל סריקת AV/AS לפרוטוקולים שונים.

 

כונן רשת בענן

החל מ-75₪ לחודש (כולל מע"מ)
שטח דיסק החל מ-50GB בענן פרטי של SweetHome בחוות השרתים בזק בינלאומי ישראל
השירות מבוסס שרתי cPanel/CloudLinux לאבטחה ויציבות מירבית. כונן הרשת ניתן להתקנה בכל מערכות ההפעלה, נגיש ממכשירי מובייל ומגיע עם שירותי File Manager של cPanel אשר מאפשרים את כל פעולות ניהול הקבצים הנפוצות. כמו כן כונן הרשת נגיש שבאמצעות ssh/ftp/rsync על מנת לאפשר לך גמישות מירבית בניהולו.

 

תחנת עבודה בענן Windows-8 / Linux

החל מ-195₪ לחודש(כולל מע"מ)
50GB שטח דיסק SATA / Raid5 | זכרון – 1GB (עד 4GB לתחנה) | ליבת CPU אחת מסוג E5
החבילה כוללת רשיון חוקי מלא למערכת הפעלה Windows 7/8 וכן רשיון Microsoft Remote Desktop License המאפשר חיבור לתחנת עבודה מבוססת Windows מרחוק. לקוחות Linux יכולים לחסוך את עלות הרישוי – 75₪ לחודש. לתחנת העבודה ניתן להצמיד מבחר שרותים כגון Microsoft Office Standard/PRO, חיבור מוצפן ומוגן באמצעות SSL-VPN, שרותי גיבוי לקלטות, שירות AntiVirus/AntiSpam ועוד שלל שרותי קצה שהופכים את העבודה בענן ליעילה וכדאית.

 

שרת וירטואלי לאחסון מדיה/באנרים

החל מ-349 ₪ לחודש(כולל מע"מ)
100GB שטח דיסק | 2GB זכרון | 4 ליבות CPU ו-10TB תעבורה חודשית.
החבילה מיועדת למשרדי פרסום וחברות מדיה המבקשות לארח באנרים, סרטוני פלאש דינמיים, סרטי FLV ומדיה שונה. השרת ממוקם בחוות השרתים של בזק בינלאומי, מחובר לנתב של 1GB/sec ללא פיירוול פיזי באמצע. החבילה מגיעה עם 10TB תעבורה לחודש. תעבורה נוספת לפי 8 אג' לגיגה לחודש. אנו נעבוד אתכם ליצירת אופטימיזציה מקסימאלית של השרת ביחס למדיה המוזרמת לגולשים תוך שיפור ביצועים מתמיד על ידי caching ושיטות נוספות.
נשמח לעמוד לשרותך ולעזור לך להחליט על פתרון מחשוב ענן לעסק שלך:
     

      מעוניין/ת לשמוע עוד פרטים על שירותי פרסום ובניית אתרים? התקשר/י אלינו 1-800-373-600 או מלא/י את הטופס להלן ונציג שלנו יחזור אליך במהרה עם חבילת הפתעות במחירים מפתיעים!